|
ustalmy datę i godzinę spotkania pod klubem, trzeba kupić taczki bo już rozmawiać nie ma o czym! Tak ajk wcześniej pisałem, mimo wszystko trzeba dogadać się z SKWK i teraz nie robić podziałów. Poprosimy Ludwika Mięttę-Mikołajewicza by nas wsparł...
Chyba nie ma co czekać do poniedziałku, w weekend wiadomixa nie będzie w klubie na pewno, więc jutro?
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!
|