Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3322
Stary 18.08.2016, 22:07
To chyba HAJTO tez nie bedzie sie pchał jak Citko odpuścił-zart, dobrze, ze w miare szybko sprawy ujrzało światło dzienne...

Nesta co ten informator z TT pisze? Bedzie cos z tego Trzeba chyba już na poważnie działać i tu mówie o nas kibicach, isc pod stadion i koczowac, a nie pisac bzdety na forum...