|
Podbijam pytanie najrozsądniejszych kolegów na forum. Gdzie gwałciciele logiki, którzy chcieli dać nowemu właścicielowi czas na budowę Wielkiej Wisły i bronili go przed spiskiem mediów, red. Stanowskiego i prezesa Bońka?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|