Weszło i dyrdymały Stanowskiego.
Jak zwykle gość zaprzecza sobie z dnia na dzień. Wczoraj zapowiadał wielkie starcie władz Wisły z Komisją Licencyjną - przeszkodę, którą trudno będzie przeskoczyć.
Cytat:
|
...może nastąpić szybciej, niż sądzimy. Na razie duet Meresiński-Esposito będzie się tłumaczyć przed Komisją Licencyjną, próbując udowodnić, że Wisła nie straciła płynności finansowej. Starcie jutro o 11.45. Mamy wrażenie, że - parafrazując Meresińskiego - by przeskoczyć tę przeszkodę, potrzebna będzie nie tyle zwinność Artura Partyki, ale tyczka Sergieja Bubki.
|
http://weszlo.com/2016/08/17/meresin...jak-pieczarka/
A dzisiaj?
Cytat:
- Czy istniała możliwość odebrania Wiśle licencji?
Nie
- Było to spotkanie 'zapoznawcze', więc Komisja Licencyjna po prostu przyjmowała do wiadomości to, co mówili przedstawiciele klubu i z urzędu dawała pewien kredyt zaufania. Słowo 'sprawdzam' padnie w listopadzie
.
- Panowie przyjechali, powiedzieli co chcieli powiedzieć i pojechali. Nic więcej dzisiaj nie miało się wydarzyć i się nie wydarzyło.
|
http://weszlo.com/2016/08/18/wisla-p...kos-to-bedzie/