Wyświetl pojedynczy post
abcabc
Senior Member
 
 
Od: 02.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3313
Stary 18.08.2016, 21:59
Weszło i dyrdymały Stanowskiego.
Jak zwykle gość zaprzecza sobie z dnia na dzień. Wczoraj zapowiadał wielkie starcie władz Wisły z Komisją Licencyjną - przeszkodę, którą trudno będzie przeskoczyć.

Cytat:
...może nastąpić szybciej, niż sądzimy. Na razie duet Meresiński-Esposito będzie się tłumaczyć przed Komisją Licencyjną, próbując udowodnić, że Wisła nie straciła płynności finansowej. Starcie jutro o 11.45. Mamy wrażenie, że - parafrazując Meresińskiego - by przeskoczyć tę przeszkodę, potrzebna będzie nie tyle zwinność Artura Partyki, ale tyczka Sergieja Bubki.
http://weszlo.com/2016/08/17/meresin...jak-pieczarka/

A dzisiaj?

Cytat:
  • Czy istniała możliwość odebrania Wiśle licencji?
    Nie
  • Było to spotkanie 'zapoznawcze', więc Komisja Licencyjna po prostu przyjmowała do wiadomości to, co mówili przedstawiciele klubu i z urzędu dawała pewien kredyt zaufania. Słowo 'sprawdzam' padnie w listopadzie
    .
  • Panowie przyjechali, powiedzieli co chcieli powiedzieć i pojechali. Nic więcej dzisiaj nie miało się wydarzyć i się nie wydarzyło.

http://weszlo.com/2016/08/18/wisla-p...kos-to-bedzie/