Wyświetl pojedynczy post
ZawszeSztywny
Senior Member
 
Od: 03.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3303
Stary 18.08.2016, 21:49
Za bardzo łykacie wszystko co Wam pewna grupa dziennikarzy próbuje wmówić szczując na Meresińskiego. Oczywiście jak Legia należała do grupy ITI (polecam poczytać jak ją zakładano, skąd wzięto wtedy pieniądze, a JM przy nich to pikuś) to wtedy siedzieli cicho. Tu pojawiła się możliwość odbudowy potęgi Wisły, więc dziennikarskie psy broniące jedynej polskiej potęgi jaką powinna według nich być Legia przystąpiły do ataku i obsmarowywania nowego właściciela Wisły. Citko jako czynny polityk niższego szczebla partii rządzącej (jest radnym) nie może być związany z osobą podejrzaną o wyłudzenia VATu bo walka z takimi jest priorytetem obecnego ministra sprawiedliwości. Marek raczej sam nie wpadł na to by się od razu odciąć od Kuby, zrobił to dziś, czyli poszedł nacisk ze środowiska politycznego. Jako, że dobrze znają się ze Stanowskim to na łamach weszło udostępnił to oświadczenie , że się odcina itd. , a Stano na swoim TT zrobił odpowiedni pijar tego tekstu, że to koniec klubu bla bla bla... Pamiętajcie, te medialne pieski będą atakować każdego kto ośmieli się budować konkurencję dla Legii. !!