|
Dzięki Bogu, że dziennikarze zaczęli węszyć. Najpierw z naszego podwórka na Stanowskim kończąc. Gość chciał nas o.......ić doszczętnie.
Z dnia na dzień będzie miał coraz "cieplej", aż odpuści... Musiałby być .......onym samobójcą żeby cisnąć na takim hardcorze.
Media, prokuratora, urzędy, kibole a ten jełop na świeczniku. Nie ma chuja, odpuści...
|