|
Czekam na oświadczenie suidokena, tylko on może uspokoić sytuację :/
Jeszcze dzisiaj się kopałem z niektórymi marzycielami tutaj, którzy ufali gimnazjaliście. Mam nadzieję, że już nawet oni pomimo swojej olbrzymiej głupoty przestali wierzyć w brednie tego s....ysyna.
|