Temat
:
ratunek dla Wisełki
Wyświetl pojedynczy post
Marcinkrakwoj
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2007
Offline
#
165
18.08.2016, 21:30
Dalej wam się nie chce działać?
W takim razie nie jesteście ludźmi godnymi podania ręki.
Marcinkrakwoj
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marcinkrakwoj
Znajdź inne posty napisane przez Marcinkrakwoj