fond napisał(a): 
|
Ktoś jeszcze uważa, że wszystko nakręcił Stanowski ?
|
Tak, to wszystko spisek Stanowskiego i PZPNu na czele z Bońkiem!
A wszystkiemu winni są dziennikarze!
To przez nich Citko zrezygnował ...
Ciekawe czy zobaczę jeszcze w tym wątku przydupasów Jakuba M. którzy śmiali się, że rezygnacja Citki to wymysł dziennikarzy.
Ostatnio edytowane przez heoij : 18.08.2016 o godz. 21:30.
|