Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3284
Stary 18.08.2016, 21:25
fond napisał(a):Wyświetl post
Ktoś jeszcze uważa, że wszystko nakręcił Stanowski ?
Tak, to wszystko spisek Stanowskiego i PZPNu na czele z Bońkiem!

A wszystkiemu winni są dziennikarze!


To przez nich Citko zrezygnował ...

Ciekawe czy zobaczę jeszcze w tym wątku przydupasów Jakuba M. którzy śmiali się, że rezygnacja Citki to wymysł dziennikarzy.
Ostatnio edytowane przez heoij : 18.08.2016 o godz. 21:30.