Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3282
Stary 18.08.2016, 21:21
Prawda po oświadczeniu Citki jest bajecznie prosta. Meresiński to żaden słup, żaden "zderzak". To zwykły krętacz oraz człowiek o niezbyt wysokiej inteligencji. Wisła jest w rękach oszusta oraz lokalnego ziomka. Każdy dzień klubu w rękach JM to agonia, przedłużanie męki Wisły, jej marki, tradycji, kibiców.

Za jakie grzechy tyle nieszczęść? Niestety, ale w świetle obecnych informacji, albo znajdzie się (i to szybko) nowy inwestor z dużym kapitałem (potrzebna zgoda JM) albo za rok Wisła wyląduje w IV lidze. Odbudowa klubu będzie ciężka, ale oczyszczona.

Co do dziennikarzy (m.in. Stanowski) to raczej kibice Wisły powinni im dziękować za wyjaśnienie przeszłości JM niż besztać. Prawda boli, ale wyzwala.
Ostatnio edytowane przez Wizard : 18.08.2016 o godz. 21:26.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf