Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3258
Stary 18.08.2016, 19:03
Krotochwila napisał(a):Wyświetl post
Daj spokój. Zbyt skomplikowane i wymagające subtelności jak na naszych włodarzy.
Koronkowa, precyzyjna by to by musiała być robota, przygotowywana przez kilka długich miesięcy. Łącznie z teatrem kieleckim.
Owszem, plan ma minusy ale, sobie pospekuluję.

Jak chcesz zaistnieć w branży, trzba zrobić skok na bank. Dobrze zrobiona robota w stajni augiasza na której można zarobić krocie otwiera drzwi do wiekszych deali.

I teraz następna spekulacja:
BIURO MISS POLONIA SP Z O O (KRS: 0000064578, NIP: 5220001234, REGON: 012000456)
KRS: http://www.krs-online.com.pl/biuro-m...krs-61295.html

Czerwiec 2014:
Cytat:
Marcelina Zawadzka, Miss Polonia z 2011 r., jest przekonana, że najbliższe wybory najpiękniejszej Polki będą na wyższym poziomie, bo zmieniło się kierownictwo biura konkursu. Wcześniej dyrektor generalną imprezy była Małgorzata Herde, menadżerka takich gwiazd, jak Aleksandra Kwaśniewska, Edyta Herbuś, Karolina Malinowska. Współpraca została zerwana po oskarżeniach o oszustwa finansowe.
http://plejada.pl/marcelina-zawadzka...-lepiej/sk7e0m

Październik 2015
Ruch w danych adresowych spółki http://www.krs-online.com.pl/msig-4562-236350.html

Październik 2015
Zmiana na fotelu prokurenta. Meresiński w papierach: http://www.krs-online.com.pl/msig-4833-299860.html

Grudzien 2015
Fiasko (próbu reorganizacji) http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,...s-polonia.html

Cytat:
Miał to być pierwszy taki konkurs, bo całkiem niedawno organizatorzy ogłosili współpracę z Miss Polonia i połączenie obu konkursów
GIGANTYCZNA AFERA w Miss Polski i Miss Polonia. Nie będzie jednego konkursu piękności?!
http://www.se.pl/rozrywka/teleshow/g...ci_741847.html

Kwiecień 2016
KONKURS MISS POLONIA POWRACA!
http://plejada.pl/newsy/konkurs-miss...powraca/hy279l

Przypadek? Pomyliłem spółki?

-----------------------
Edit:
Oświadczenie Grupy Tele-Fonika ws. zbycia akcji Wisły Kraków SA
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...w-sa,10529016/
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 18.08.2016 o godz. 19:14.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA