Wyświetl pojedynczy post
cudlaty
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 18.08.2016, 18:32
jak widać, większość uczestników tego forum, włącznie z moderatorami, którzy mogliby w czymś pomóc ma tę inicjatywę w dooopie... Polska w pigułce. Nic nie robić a później się obudzić z ręką w nocniku. Przykładów z życia wiele.
ech... szkoda gadać...
Ostatnio edytowane przez cudlaty : 18.08.2016 o godz. 18:35.
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!