wiesniak842 napisał(a):

|
Dokladnie. Wiekszosc tutaj piszacych przyzwyczaila sie do pieniedzy Cupiala jak do cycka matki. Cycka nie ma i placz, gdzie pieniadze, chcemy transferow, sponsorow, akademii, zadamy, wymagamy, sramy w pieluchy w zamian i najlepiej niech ktos jeszcze po nas posprzata.
|
Prowadziłem kiedyś dość popularny kanał na YT o tematyce Wiślackiej, cała zabawa kosztowała mnie w .... siana, oraz czasu. Zapierdalałem z ciężkim sprzętem przez pól Krakowa było miło, jarali się. Rób więcej, daj nam więcej, jedynie co wysłuchiwałem jak potrzebowałem pomocy to odwracali się plecami. Najlepiej żebyś zapierdalał za darmo, a oni by tylko żarli w zamian niektórzy cie jeszcze zwyzywają, że chujową muzykę dałeś.

To jest typowy obraz kibiców z tego forum.