Wyświetl pojedynczy post
wester
Senior Member
 
Od: 08.2016
Skąd: Cholerzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3256
Stary 18.08.2016, 18:29
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Dokladnie. Wiekszosc tutaj piszacych przyzwyczaila sie do pieniedzy Cupiala jak do cycka matki. Cycka nie ma i placz, gdzie pieniadze, chcemy transferow, sponsorow, akademii, zadamy, wymagamy, sramy w pieluchy w zamian i najlepiej niech ktos jeszcze po nas posprzata.
Prowadziłem kiedyś dość popularny kanał na YT o tematyce Wiślackiej, cała zabawa kosztowała mnie w .... siana, oraz czasu. Zapierdalałem z ciężkim sprzętem przez pól Krakowa było miło, jarali się. Rób więcej, daj nam więcej, jedynie co wysłuchiwałem jak potrzebowałem pomocy to odwracali się plecami. Najlepiej żebyś zapierdalał za darmo, a oni by tylko żarli w zamian niektórzy cie jeszcze zwyzywają, że chujową muzykę dałeś. To jest typowy obraz kibiców z tego forum.
Ostatnio edytowane przez wester : 18.08.2016 o godz. 18:35.