Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3253
Stary 18.08.2016, 18:19
qbbba napisał(a):Wyświetl post
Jest na sali lekarz?
Nie ma, musimy go spisac na straty. Niestety ma syndrom oblezonej twierdzy w najpowazniejszym stadium rozwoju. Nie ma juz dla niego ratunku.