Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3240
Stary 18.08.2016, 17:01
borys napisał(a):Wyświetl post
Chcę IV ligi, rządów SKWK, sprzedaży wszystkich zawodników i id.......ta się od tego biednego wiadomixa. A i jeszcze szkolenie trzeba zamknąć bo na h.. teraz jestem twardy ziom?
Nikt Ci tego przeciez nie zabrania, tylko co w zwiazku z tym zrobisz?

Wiślak88 napisał(a):Wyświetl post


Myślę, że większość chciałoby po prostu człowieka bez zarzutów prokuratorskich, nie prowadzącego szemranych interesów, nie zadającego się z podejrzanymi typami i najlepiej przynajmniej z maturą. Więc nie wyolbrzymiaj.
Problem w tym, ze nawet jakby taki sie w Wisle pojawil, to na tym forum znalazloby sie milion innych powodow do narzekan i wylewania swoich zali w internecie.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 18.08.2016 o godz. 17:03.