borys napisał(a):

|
Chcę IV ligi, rządów SKWK, sprzedaży wszystkich zawodników i id.......ta się od tego biednego wiadomixa. A i jeszcze szkolenie trzeba zamknąć bo na h.. teraz jestem twardy ziom?
|
Nikt Ci tego przeciez nie zabrania, tylko co w zwiazku z tym zrobisz?
Wiślak88 napisał(a):

Myślę, że większość chciałoby po prostu człowieka bez zarzutów prokuratorskich, nie prowadzącego szemranych interesów, nie zadającego się z podejrzanymi typami i najlepiej przynajmniej z maturą. Więc nie wyolbrzymiaj.
|
Problem w tym, ze nawet jakby taki sie w Wisle pojawil, to na tym forum znalazloby sie milion innych powodow do narzekan i wylewania swoich zali w internecie.