Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.08.2016, 16:35
wester napisał(a):Wyświetl post

Dramat co za ludzie na tym forum, większość biletu nie kupiła na mecz, a robiliby transfer oraz prezesowali. Dzięki tak wspaniałym kibicom dziwie się że ten klub tak nisko upadł skoro na wszystkim się znają... ahh zapomniałem oni działają tylko w internecie.
Dokladnie. Wiekszosc tutaj piszacych przyzwyczaila sie do pieniedzy Cupiala jak do cycka matki. Cycka nie ma i placz, gdzie pieniadze, chcemy transferow, sponsorow, akademii, zadamy, wymagamy, sramy w pieluchy w zamian i najlepiej niech ktos jeszcze po nas posprzata.