wiesniak842 napisał(a):

|
Piotrusiu. Dzisiaj w nocy odwiedzi Ciebie Dzwoneczek. Prosze tylko, nie miej do mnie jutro pretensji, jesli przedstawiona przez mnie sytuacja nie bedzie miala miejsca:(
|
brakiem spelnienia twojej obietnicy bede zaskoczony... obietnicami JM juz jakos mniej
