Cytat:
|
Dokumenty nadesłane przez Wisłę wzbudziły w PZPN wesołość, bo generalnie kluby przysyłają poważniejsze pisma, a nie „jakoś to będzie”. Dzisiaj podczas spotkania mówił głównie Jakub Meresiński, natomiast Fabio Esposito raczej się przesłuchiwał. W skrócie sytuacja wygląda na tak, że panowie stwierdzili, iż zdobędą pieniądze poprzez sprzedaż zawodników, może przyjdzie sponsor, a w razie czego właściciel klubu – czyli spółka projekt-gmina.pl – pokryje dziurę budżetową.
|
@wester Czujesz te opary absurdu?
Ah.. to spisek
