Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3214
Stary 18.08.2016, 15:36
Czy tutaj naprawde zgromadzila sie jakas kompania ludzi, ktorzy mysla ze obecna sytuacja klubu to wina Stanowskiego ?
Dobrze, ze on i kilku innych chlopakow cos dziala bo bysmy chuja wiedzieli. A i dobrze tez, ze ten cwaniaczek wiec, ze mu sie patrzy na rece.