mitmichael napisał(a):

|
No bo był wyraznie podniecony tym, ze Komisja Ligi wezwała Meresinskiego w sprawie papierow licencyjnych, ze się nie zgadzają i ze moga wyjsc z tego problemy dla nas. A tak jak donosil Juszczyk to była zwykła standardowa procedura
|
nasi wlodzarze (hahaha) nie maja wlasnych srodkow finansowych, ani potencjalych sponsorow na pokrycie biezacej dzialalnosci a ty mi tu pie.dolisz o Stanowskim...
planem jest sprzedaz zawodnikow z obecnej kadry, genialne!
Richard pojdzie pewnie za 300tys euro placone w 10 ratach, a Maczynskiego to trzeba bedzie chyba zmusic do odejcia gdziekolwiek...