Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3209
Stary 18.08.2016, 15:14
Niestety smutne wieści, a Telefonika rozsądnie się odcięła od braku wypłat. W ogóle dobre oświadczenie, zwłaszcza fragment o 4 mln zł. Wiadomo, że żadna poważna firma się nie przyzna do takiego błędu, bo mleko się już po prostu rozlało. Teraz czekają tylko na pozostałe transze i zakończenie interesów z tym panem.