|
Niestety smutne wieści, a Telefonika rozsądnie się odcięła od braku wypłat. W ogóle dobre oświadczenie, zwłaszcza fragment o 4 mln zł. Wiadomo, że żadna poważna firma się nie przyzna do takiego błędu, bo mleko się już po prostu rozlało. Teraz czekają tylko na pozostałe transze i zakończenie interesów z tym panem.
|