Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3195
Stary 18.08.2016, 14:43
wester napisał(a):Wyświetl post
Te gnidy warszawskie zwyczajnie boją się tego że Wisła może być znowu silnia.
Wez przestan juz gadac glupoty. Legia wlasnei wchodzi o LM a my walczymy o utrzymanie. Oni moga sie nazwyzec bac ze zabraknie w meczu Legia-Wisla miejsca na strzelcow bramek na zegarze albo ze licznik sie przekreci.