wester napisał(a):

|
Te gnidy warszawskie zwyczajnie boją się tego że Wisła może być znowu silnia.
|
Wez przestan juz gadac glupoty. Legia wlasnei wchodzi o LM a my walczymy o utrzymanie. Oni moga sie nazwyzec bac ze zabraknie w meczu Legia-Wisla miejsca na strzelcow bramek na zegarze albo ze licznik sie przekreci.