qbbba napisał(a):

|
Ty naprawdę masz jakiś problem z odbieraniem rzeczywistości. Wbij sobie do głowy, że ani Smokowski, ani Stanowski, ani żaden inny, nie spiskują przeciwko Wiśle, nie boją się odrodzenia potęgi Wisły. Niedobrze już się robi od czytania, że warszawscy dziennikarze chcą zniszczyć Wisłę. Wróciłem na to forum po latach, ale widzę, że to był błąd.
|
Kolego napisz im listy z podziękowaniem, że dostarczają tak cennych informacji na temat naszej ligi, przede wszystkim że tak rzetelnie prze lata zajmowali się tematami Wisły Kraków i Legii Warszawa.
To prawda większość ludzi z tego forum nie wie gdzie jest stadion Wisły.
