Wyświetl pojedynczy post
suikoden
Banita
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3179
Stary 18.08.2016, 14:18
Grunt, że nowi właściciele nie dali żadnej plamy za komicja licencyjną czyli jedno jest pewne Wisła może grać dalej