Pero napisał(a):

w tej kwestii akurat twierdzę, że to rozdmuchane.
Pismo nie uchyla zajęcie jak rozumiem, tylko odrzuca wniosek o uchylenie zajęcia bo nie został w ciągu 7 dni dostarczony wraz z wnioskiem ze skarbówki o uchylenie, poprzedni wniosek o zajęcie.
Meresiński pokazał pismo o uchyleniu przez skarbówkę, tamten Jadczak o odrzuceniu wniosku skarbówki przez sąd z powodów stricte formalnych.
Dobrze rozumuję?