Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.08.2016, 13:31
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
JM to Mitoman. Jestem tego prawie pewny, choć się nie znam.
Nie wydaje mi się. Mitomania to problem psychiczny, a tu mamy raczej do czynienia z budowaniem wizerunku/kamuflażem. Jasne, można go podejrzewać o bezczelność i butę, ale nie wiem czy to właściwe podejście do sprawy. Zakładam, że koleś ma w głębokim poważaniu co o nim mówią i piszą, problemem dla niego jest tylko że komplikuje mu to "interesy".

nesta napisał(a):Wyświetl post
Stanowski właśnie napisał, że nikt Wiśle licencji nie zabierze, bo jaki w tym cel. Dziś poproszono ich jedynie o uzupełnienie dokumentów. W grę wchodzi zmiana nadzoru finansowego z pasywnego na aktywny. Nie wiem co sie za tym kryje.

Edit.

Juz wyjaśnił, że chodzi o ciągła kontrole wydatków.
Aktywna kontrola finansowa w naszej obecnej sytuacji to świetna informacja. Chociaż wiem, że zaraz znajdą się debile węszący warszawski spisek. Ze strachu przed "odbudową wielkiej Wisły" pewnie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.08.2016 o godz. 13:35.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!