masada napisał(a):

Kurde, godzina z okładem minęła od 11:45 i jeszcze jak dotąd nigdzie nikt nie napisał, że są faktycznie problemy z licencją.
Aż dziwnie tak jakoś człowiekowi, naprawdę żadnych nowych złych informacji od rana?
|
Stanowski właśnie napisał, że nikt Wiśle licencji nie zabierze, bo jaki w tym cel. Dziś poproszono ich jedynie o uzupełnienie dokumentów. W grę wchodzi zmiana nadzoru finansowego z pasywnego na aktywny. Nie wiem co sie za tym kryje.
Edit.
Juz wyjaśnił, że chodzi o ciągła kontrole wydatków.