Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3152
Stary 18.08.2016, 12:36
masada napisał(a):Wyświetl post
Kurde, godzina z okładem minęła od 11:45 i jeszcze jak dotąd nigdzie nikt nie napisał, że są faktycznie problemy z licencją.
Aż dziwnie tak jakoś człowiekowi, naprawdę żadnych nowych złych informacji od rana?
Stanowski właśnie napisał, że nikt Wiśle licencji nie zabierze, bo jaki w tym cel. Dziś poproszono ich jedynie o uzupełnienie dokumentów. W grę wchodzi zmiana nadzoru finansowego z pasywnego na aktywny. Nie wiem co sie za tym kryje.

Edit.

Juz wyjaśnił, że chodzi o ciągła kontrole wydatków.
Ostatnio edytowane przez nesta : 18.08.2016 o godz. 12:39.