https://eszjot.wordpress.com/2016/08...-przeszloscia/
Ja prdl, jeszcze tylko kolesia z pumą na smyczy mi tu brakowało w tej historii.
Niech ja się w końcu obudzę, bo to nie może być wszystko prawda.
Zaraz pojawi się Bob, Olbrzym, Karzeł w czerwonym garniturze i Sowy, ja wam mówię.