masada napisał(a):

Kurde, godzina z okładem minęła od 11:45 i jeszcze jak dotąd nigdzie nikt nie napisał, że są faktycznie problemy z licencją.
Aż dziwnie tak jakoś człowiekowi, naprawdę żadnych nowych złych informacji od rana?
|
Bo pewnie przyznają tę licencję. Problem będą stanowiły w trakcie sezonu pieniądze. Ja nadal liczę, że ktoś mocno naciśnie na JM, żeby sprzedał, bo doprawdy dzieciak musi jeszcze skończyć szkołę, żeby móc się bawić w dzisiejszych czasach w poważne biznesy.