Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3149
Stary 18.08.2016, 12:06
masada napisał(a):Wyświetl post
Kurde, godzina z okładem minęła od 11:45 i jeszcze jak dotąd nigdzie nikt nie napisał, że są faktycznie problemy z licencją.
Aż dziwnie tak jakoś człowiekowi, naprawdę żadnych nowych złych informacji od rana?
Bo pewnie przyznają tę licencję. Problem będą stanowiły w trakcie sezonu pieniądze. Ja nadal liczę, że ktoś mocno naciśnie na JM, żeby sprzedał, bo doprawdy dzieciak musi jeszcze skończyć szkołę, żeby móc się bawić w dzisiejszych czasach w poważne biznesy.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!