suikoden napisał(a):

|
Śmietnik to wy robicie licząc na to, że odbijecie Wisłe a tak naprawde wszystko zalezy do widzimisia pana JM
|
1. temat jest "ratunek dla Wisełki" a nie 'odbijamy Wisłę' - widzisz różnicę? Jest wiele wyjść, wiele możliwości nacisku na to jak określiłeś 'widzimisia' właściciela. Można mu pomagać, przeszkadzać, olewać itp. Ale coś można robić nie tylko hejtować.
2. skoro nic nie zależy od Ciebie to po co się odzywasz ? Jeśli uważasz że Twoje zdanie, pomysły nic nie zmienią to zachowaj je dla siebie.