Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9074
Stary 18.08.2016, 11:01
Przecież to było wiadomo, że awansują już po losowaniu. Legia co prawda nie zachwyca ale bez przesady, nie są takimi frajerami żeby wypuścić taką okazję z rąk.
Tak na prawdę to sobie na to zapracowali od kilku sezonów regularnym graniem w LE i dzięki temu udało się być rozstawionym w ostatniej rundzie eliminacji, mieli też mega szczęście w losowaniu bo patrząc na ich grę z każdym innym przeciwnikiem nie mieli by wiele do gadania.
My nigdy nie mieliśmy tyle szczęścia, jak mieliśmy super drużynę to losowaliśmy Barcelony albo Real, w Atenach i na Cyprze było blisko, ale nie ma już co tego wspominać.
Jak słyszę, że teraz już w lidze przez najbliższe lata Legii nikt nie zatrzyma to śmiać mi się chce niemiłosiernie.
Ode mnie gratulacje.
Odpowiedz cytując