Nie ma jeszcze LM i kasy ale wszyscy już wszystko wiedzą

Kasa pójdzie na akademię bo to jest priorytet.
6 spotkań z w.......em w tle, hymn LM,możliwość zagrania z mocnym przeciwnikiem o punkty, oby fajne wyjazdy i zaprezentowanie starej dobrej sceny kibicowskiej,kasa ... i tyle. Później reforma i LM zobaczymy w Polsce jak świnia niebo.
Jedno chciałbym przyznać i podziękować kibicom Wisły za to że ograniczyli się tylko do jebania i życzenia nam przegranej. Poznań poszedł dalej i przybierał barwy Dundalk
