Wyświetl pojedynczy post
dziabong
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19110
Stary 18.08.2016, 09:55
@tomasz_19
Ba, ja nie chce pięciu, nie chę trzech średniej klasy. Ja chce jeden, ale dobry. A co my w hurtowni kupujemy?
Ale zejdźmy na ziemie, dobry w IV lidze grać nie będzie chciał
Kibic Białej Gwiazdy
Odpowiedz cytując