Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
dziabong
Senior Member
Od: 05.2008
Offline
#
19110
18.08.2016, 09:55
@tomasz_19
Ba, ja nie chce pięciu, nie chę trzech średniej klasy. Ja chce jeden, ale dobry. A co my w hurtowni kupujemy?
Ale zejdźmy na ziemie, dobry w IV lidze grać nie będzie chciał
Kibic Białej Gwiazdy
dziabong
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dziabong
Znajdź inne posty napisane przez dziabong