Wyświetl pojedynczy post
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3126
Stary 18.08.2016, 09:38
suikoden napisał(a):Wyświetl post
Jakim Trolem ja tylko prosze byśmy poczekali do jakiś konkretów. Pan JM nie jest osobą którą chciałbym widzieć za sterami Wisł, ale pozory czasem mogą mylić poczekajcie chyba dzisiaj papiery miały być w PZPN wiec jak oni się od nas odwalą to już bedzie jakiś pozytyw
Zatemi i głupi i troll.
vel HatefulRespect