suikoden napisał(a):

|
Ludzie poczekajacie na jakiekolwiego konkrety by wudać osąd. Nie jestem zadowolony z obecnej sytuacje ale co mozemy zrobic jedynie isc na mecz
|
Bardzo Cię proszę, odejdź skąd przyszedłeś. Albo jesteś trollem gościa z palmy albo jesteś zwyczajnie głupi. Możliwa jest też kombinacja dwóch powyższych.