Wyświetl pojedynczy post
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3122
Stary 18.08.2016, 09:23
suikoden napisał(a):Wyświetl post
Ludzie poczekajacie na jakiekolwiego konkrety by wudać osąd. Nie jestem zadowolony z obecnej sytuacje ale co mozemy zrobic jedynie isc na mecz
Bardzo Cię proszę, odejdź skąd przyszedłeś. Albo jesteś trollem gościa z palmy albo jesteś zwyczajnie głupi. Możliwa jest też kombinacja dwóch powyższych.
vel HatefulRespect