Wyświetl pojedynczy post
cudlaty
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3119
Stary 18.08.2016, 08:45
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Niech sobie maja władze w IV lidze.Przy takich wpływach "pozabijaja" sie nawzajem....
Gdzieś mam Twoja opinie,a Ty wolisz udawać,ze deszcz pada jak Ci plują w twarz....
Napisałem to nie po to ,żeby z kimś polemizować na ten temat,tylko po to,ze już nie wytrzymałem.
Ma dosyć płaczków na tym forum(to nie jest do Ciebie) ,bezpodstawnych optymistów,znawców prawa,zdobywców newsów dzięki wątpliwym informatorom i wrzucającym sobie nawzajem.
Ponad 100 stron pisania ,a żadnego działania i możliwości takowego,bo nic w zasadzie nie maja do powiedzenia.
Forum tez już sięgnęło dna.
Tu jest btemat, pod którym niektórzy chca coś zrobić:

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...?t=9681&page=5

jakoś szału w frekwencji użytkowników tam nie ma! Za to na sb, pier....olenie o szopenie od rana codziennie!
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!