Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3118
Stary 18.08.2016, 08:31
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Tak normalnych. Klub bylby pod skrzydlami TS czyli bardzo nienormalnymi. Czyli pelnia wladz SKWK.
I super pomysl. kazdy chce sie utrzymac w lidze a Ty chcesz spac 3 klasy nizej. Genialne
Niech sobie maja władze w IV lidze.Przy takich wpływach "pozabijaja" sie nawzajem....
Gdzieś mam Twoja opinie,a Ty wolisz udawać,ze deszcz pada jak Ci plują w twarz....
Napisałem to nie po to ,żeby z kimś polemizować na ten temat,tylko po to,ze już nie wytrzymałem.
Ma dosyć płaczków na tym forum(to nie jest do Ciebie) ,bezpodstawnych optymistów,znawców prawa,zdobywców newsów dzięki wątpliwym informatorom i wrzucającym sobie nawzajem.
Ponad 100 stron pisania ,a żadnego działania i możliwości takowego,bo nic w zasadzie nie maja do powiedzenia.
Forum tez już sięgnęło dna.
Bednarz=Landryna=......