Może tak:
https://www.change.org/
z przykładową treścią:
" Jako kibice najstarszego Klubu w Polsce, w związku ze zmianą właściciela naszego ukochanego Klubu, oczekujemy wyjaśnienia zaistniałej sytuacji, oraz przedstawienia planów na przyszłość. Zaistniała sytuacja - znaczne pogorszenie wizerunku Wisły Kraków, brak jakichkolwiek rzetelnych informacji, zarzuty łamania prawa wobec nowego Właściciela napawają nas ogromnym niepokojem. Pragniemy przypomnieć iż Wisła to nie sam klub, ale ogromna rodzina w skład której wchodzą, Właściciele, Pracownicy, Piłkarze oraz Kibice. Traktowanie nas, wiernych kibiców bezprzedmiotowo - tylko pogarsza złą atmosferę wokół klubu. Oczekujemy jasnych i konkretnych wyjaśnień na temat działalności klubu w najbliższych miesiącach i latach."
Niech ktoś to poprawi i wrzuci lub wyśle fajny tekst do mnie to wrzucę. Podpisać się trzeba imiennie. Rozesłać za pomocą forów, tt, fb i innych. I wtedy zobaczymy ilu nas jest. Podpisze kilkuset, kilka, kilkadziesiąt tysięcy? Nie wiem. Ale moim zdaniem 50tys to minium. Wtedy wrzucić na fb i tt Pana Meresinskiego i zobaczymy jak nas potraktuje. To nie będzie paru 'krzykaczy' pod stadionem, kilku 'Panów w krótkich spodenkach', ale ludzie podpisani imieniem i nazwiskiem. Konkretni. Te 50 tys można w dzień uzbierać. Nie uzbieramy, znaczy że potrafimy tylko anonimowo hejtować na forum, uzbiermy więcej - można myśleć o 'socios'.
Pozdrawiam
PS. Można też tą petycje przedstawić TF żeby wyjaśniła powody wybrania Pana Meresińskiego jako właściciela. Pewnie się wykręcą tajemnicą handlową, ale spróbować można.