emjot napisał(a):

baj de łej
abstrahując do Jakuba M. i jego tfurczości i życiu codziennym z prawem za pan brat
to dobre jest to: http://wyborcza.pl/1,75398,20556538,...awieszony.html
i jakoś Stanowski i jemu podobni nie prowadzą skomasowanej akcji zaczepno odpornej w kierunku pewnego klubu na el.... 
ot ciekawostka
|
Sorry, ale czy naszym problemem w tym momencie jes kto i jak pisze o Jakubie M

Czy raczej problemem jest totalny wygłup Telefoniki Kable SA z Myślenic przy "sprzedaży" Wisły a skutkujący obecną farsą.
Której to końca, póki co, nie widać.