Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9068
Stary 17.08.2016, 22:48
Co tu hejtowac. Liga to dno. Jedyna chetna druzyna do mistrzostwa byla i jest Legia(przy pomocy sedziow). Szczesliwe losowanie i wsjo. Powodzenia.
Odpowiedz cytując