Wyświetl pojedynczy post
krwawy
Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9067
Stary 17.08.2016, 22:42
Fakty są takie takie Legia w ostatnich latach prawie zawsze w grupie europejskich pucharów.
Wyśmiewany koralik 3 rok - 2 mistrzostwa 3 razy grupa w europejskich pucharach i pewnie LM.
Zapraszam do hejtowania zwłaszcza mości pana o nikcu Shaggy
Odpowiedz cytując