AYALA napisał(a):

Bez 2 zdań. Podobnie, jak Legia z tamtych czasów była lepsza o 2 klasy od tej obecnej. Coś mi się wydaje, że do ekipy Pisza i Podbrożnego szybko nie nawiążą...
W każdym razie mecz był tak słaby dziś, że więcej czasu spędziłem na lekturze wypowiedzi w temacie Pana Jakuba M, niż na tym co się działo w Dublinie.
