Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9066
Stary 17.08.2016, 22:40
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Widzew jako ostatni klub grał w LM 20 lat temu.To był o klase lepszy zespół od obecnej Legii.Bramka Czerwca była wybrana najładniejszym golem kolejki LM.https://www.youtube.com/watch?v=fb3fAsCz4lA
Bez 2 zdań. Podobnie, jak Legia z tamtych czasów była lepsza o 2 klasy od tej obecnej. Coś mi się wydaje, że do ekipy Pisza i Podbrożnego szybko nie nawiążą...

W każdym razie mecz był tak słaby dziś, że więcej czasu spędziłem na lekturze wypowiedzi w temacie Pana Jakuba M, niż na tym co się działo w Dublinie.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując