Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9064
Stary 17.08.2016, 22:13
Widzew jako ostatni klub grał w LM 20 lat temu.To był o klase lepszy zespół od obecnej Legii.Bramka Czerwca była wybrana najładniejszym golem kolejki LM.https://www.youtube.com/watch?v=fb3fAsCz4lA
Odpowiedz cytując