wiesniak842 napisał(a):

Ja, jak to w swoim zwyczaju polece lekture o tytule "Okragly przekret" Nowakowskiego. Tam jest ladnie przedstawione dlaczego polski klub mial awansowac do LM do 2016 roku i dlaczego to miala byc Legia
|
Jesteś w stanie przypomnieć, na których stronach tej książki była opisana ta sytuacja? Czytałem ją ze 3 lata temu, i niezbyt pamiętam jak to szło, a chętnie bym sobie przypomniał
