Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3106
Stary 17.08.2016, 21:49
Po reformie miał trochę czasu. APOEL i zabawa w budowanie się skończyła. A że cierpliwość popłaca pokazuje dzisiejszy dzien.

Do tego zdaje się Leśny i Mioduski nie wyjebali tyle kasy co on a są 1 noga w LM a Wisła jest gdzie jest.
Ostatnio edytowane przez borys : 17.08.2016 o godz. 21:52.