|
Po reformie miał trochę czasu. APOEL i zabawa w budowanie się skończyła. A że cierpliwość popłaca pokazuje dzisiejszy dzien.
Do tego zdaje się Leśny i Mioduski nie wyjebali tyle kasy co on a są 1 noga w LM a Wisła jest gdzie jest.
Ostatnio edytowane przez borys : 17.08.2016 o godz. 21:52.
|