borys napisał(a):

Jeszcze raz dziękujemy Boguslawie. Wszystko idzie zgodnie z planem kto żywy jebie Meresinskiego a niedawny boss cisza spoko, ręce się nie ubrudzily.
Mam nadzieję że ogląda legła. I boli mimo wszystko.
|
Nie kumam, dlaczego ma go boleć? Z tego co pamiętam, to Wisła miała ciut silniejszych rywali, jakaś Barcelona, Real, czy jakoś tak.