Wyświetl pojedynczy post
qbbba
Senior Member
 
 
Od: 09.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3105
Stary 17.08.2016, 21:45
borys napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze raz dziękujemy Boguslawie. Wszystko idzie zgodnie z planem kto żywy jebie Meresinskiego a niedawny boss cisza spoko, ręce się nie ubrudzily.

Mam nadzieję że ogląda legła. I boli mimo wszystko.
Nie kumam, dlaczego ma go boleć? Z tego co pamiętam, to Wisła miała ciut silniejszych rywali, jakaś Barcelona, Real, czy jakoś tak.
czy wygrywasz czy nie, zawsze ja kocham Cie