Wyświetl pojedynczy post
qbbba
Senior Member
 
 
Od: 09.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3098
Stary 17.08.2016, 20:53
Ten człowiek żyje gdzieś w chmurach, gdzieś sobie lata mentalnie nad Placem Zbawiciela, nad Charlotte, gdzie spędził połowę swojego życia. To człowiek, który obyciem jest poziom niżej niż Józef W. Józek był burakiem, bo miał tyle siana, że mógł pozwolić sobie na bycie burakiem. Kiedyś, ktoś mi powiedział, że ludzie prości mają o tyle łatwiej w życiu, że zbytnio nie analizują, że nie kminią, nie biorą pod uwagę porażki, po prostu idą przed siebie niczym kombajn podczas żniw. Pisarz właśnie taki jest, poszedł, udało się, sorry, udoło się, a że wymiar sprawiedliwości nie ustawił na gg opisu, że był on karany, to przecież jest niewinny, czysty, jest kozakiem. Biedne to, smutne. Szczerze mówiąc to trochę mi żal człowieka, bo może nawet nie zdaje sobie sprawy, że jest zwykłym ananasem z puszki (bez skojarzeń). Z Wisłą też się miało udoć. Może chociaż ciasto będzie dobrze wypieczone...
czy wygrywasz czy nie, zawsze ja kocham Cie