Wyświetl pojedynczy post
kicur
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 17.08.2016, 19:50
Ja .......e. Ludzie kochani, jak czytam wasze posty to mnie krew zalewa. Wczoraj chcieliście tego człowieka na taczkach wywieźć, a dzisiaj po jakimś .......onym wywiadzie chcecie czekać. Ja też mogę wydać oświadczenie, że czegoś nie zrobiłem. Chce, ktoś ze mną wywiad ? Mogę opowiadać różne rzeczy.
Trzeba działać już teraz. Jest tyle WISLACKICH FP na szajsbuku, które mają po 8-12 lajków i na pewno wspomogą w tej akcji. Zacznijmy działać