|
Ja .......e. Ludzie kochani, jak czytam wasze posty to mnie krew zalewa. Wczoraj chcieliście tego człowieka na taczkach wywieźć, a dzisiaj po jakimś .......onym wywiadzie chcecie czekać. Ja też mogę wydać oświadczenie, że czegoś nie zrobiłem. Chce, ktoś ze mną wywiad ? Mogę opowiadać różne rzeczy.
Trzeba działać już teraz. Jest tyle WISLACKICH FP na szajsbuku, które mają po 8-12 lajków i na pewno wspomogą w tej akcji. Zacznijmy działać
|