Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 17.08.2016, 19:33
Herbi1303 napisał(a):Wyświetl post
ten świstek może sobie wsadzić w dupe... Sąd jeszcze nieuaktualnił rejestru i dlatego widnieje jako nie karany. Qtas kłamie w żywe oczy a Ci go klepią po plecach. Panowie co robimy? Jakie działania?
To jest dramat. Jak można być takim fagasem. Co więcej - gdzieś niby powiedział, że wykonuje "tytaniczną" pracę z wykształceniem gimnazjalnym
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!