Konrad. napisał(a):

Jak coś to we wtorek...
Oglądałem parę meczy Legii i nie wiem skąd ten hura optymizm... Naprawdę aż tak słabi są Irlandczycy?
|
Moim zdaniem już dzisiaj, bo strzelą tam 2-3 bramki. Przecież naprzeciwko będą grali amatorzy, którzy normalnie pracują...