Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9053
Stary 17.08.2016, 19:23
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Jak coś to we wtorek...


Oglądałem parę meczy Legii i nie wiem skąd ten hura optymizm... Naprawdę aż tak słabi są Irlandczycy?
Moim zdaniem już dzisiaj, bo strzelą tam 2-3 bramki. Przecież naprzeciwko będą grali amatorzy, którzy normalnie pracują...
Odpowiedz cytując